E-shop

Chtěli byste prodávat své zboží a výrobky na internetu, ale nechcete vynakládat velké prostředky za vytvoření a správu e-shopu? Hledáte systém, který vám umožní třídit produkty a snadno zpracovávat vaše objednávky?

Právě pro vás je zde internetový obchod, který si můžete prostřednictvím našeho portálu vytvořit. Profesionální e-shop nebo katalog pro online prodej s filtry a možnostmi jednotlivých variant produktů u nás získáte již od 250 Kč měsíčně! Naše internetové řešení pro podnikání vám umožní provozovat váš on-line prodej ve vysoké kvalitě a spolehlivě!

Co všechno získáte s naším e-shopem?

Všechny vaše produkty můžete přehledně třídit do jednotlivých kategorií. K produktům můžete přidávat různé atributy a varianty. E-shop obsahuje skladové hospodářství a neumožní prodat produkt, který nemáte skladem. Můžete si rovněž aktivovat velkoobchod a nastavit různé ceny pro vaše obchodní partnery.

Součástí e-shopu je objednávkový a fakturační systém. Můžete si přehledně třídit vaše objednávky a vždy budete mít vše pod kontrolou. Samozřejmostí je propojení na srovnávače cen jako Heuréka nebo Zboží s pravidelnou aktualizací.

Tyto všechny a mnoho dalších funkcí získáte za jednu cenu v rámci jednoho balíčku. Žádné další náklady a zvyšování ceny na provoz vašeho e-shopu a funkce „navíc“!

Zvýšíte své tržby a získejte nové zákazníky!

Prodávejte kdykoliv a kdekoliv. Nabízíme několik e-shopových šablon v mnoha barevných variantách, všechny mají verzi i pro mobilní telefony. Registrujte se a vyzkoušejte vše na dva měsíce zdarma.